21.9.2016

Jestřábi – vlčata

Vedoucí vlčat:

Jestřábi se scházejí každé pondělí od 17:00 do 19:00 v klubovně na Orlovně.

Jsme skautská družina starších Vlčat. Vzhledem k přibývajícímu počtu dětí jsme se rozhodli udělat dvě družiny vlčat. První družina mladších Vlčat – Panterů má schůzku před námi. Druhou-starší družinou Vlčat jsme my Jestřábi. Jsme rozděleni na dvě šestky a to na Černou a Modrou šestku. V těchto šestkách mají děti své zástupce v podobě Šestníka a Podšestníka. Učíme děti spolupracovat a snažíme se je rozvíjet v mnoha směrech. Ať už je to skautství, samostatnost, duchovní rozměr, spolupráce v týmu, vlastenecký rozměr, vztah k přírodě aj. Naším cílem je šířit poselství skautingu – celosvětového hnutí, které má místo pro každého. Hrát si a zároveň se něco naučit. V každé věkové kategorii děti poznají jiný kus skautství. Třeba mezi dětmi zrovna teď je někdo, kdo jednou zaujme místo vedoucího a bude skautskou výchovu šířit dále, stejně tak jako ji šíříme teď my.

Vedení družiny a kontakty
Dalibor Kříčka tel. 731 313 616 dalidalk@seznam.cz
Martin Doležal tel. 605 027 684 dolezmartin11@gmail.com
Jiří Kozel tel. 60 709 429 kozel.ji@seznam.cz
Vojtěch Blatný

Současní členové:

Pokřik: My jsme vlčí bratři, sílu máme za tři!