17.9.2019

Pro vstup do oddílu

Pro přihlášení je třeba:

• V případě zájmu o přihlášení nás, prosím, kontaktujte na emailu sosoniochoz@skaut.cz společně s informacemi: 1) jméno potomka 2) bydliště 3) datum narození 4) do které třídy aktuálně chodí 5) důvod pro přihlášení do skautu.
  • vyplnit a odevzdat přihlášku a evidenční list
  • na podzim zaplatit registrační poplatek

Nováčky do oddílu Šošonů nabíráme od 2. třídy ZŠ (včetně) a to na začátku školního roku.

Vstup je možný i během roku, ale pouze po individuální domluvě s vůdcem oddílu.

Prosíme o dodržení pravidel náboru, pozdějším přihlašování dětí nám komplikuje organizaci činnosti v družinkách. Pozdější vstup nováčka je pak zásahem do života družinky. Maximální kapacita družinek během roku už také může být naplněna.

Při rozdělování nováčků do družinek prosíme o pochopení. Není možné vyhovět všem rodičům na schůzku, která jim vyhovuje více. Snažíme se být maximálně flexibilní a děláme vše, co je v našich silách, abychom dali nováčky do družinek ke spokojenosti všech. Každý zájem o skauting v Ochozi nás nesmírně těší a jsme na něj hrdí, ale v řadách vedoucích máme jen omezené kapacity. Není nás mnoho a sami jsme při studiu a práci rádi, že si na skaut dokážeme najít čas.